Titles you rated
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5