Titles you rated
SpectreRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5