Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0