Series
Ratings
17- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
- Yona of the DawnRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0