Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0