Movies
Ratings
329
The StrangersRated ★ 1.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.5- As the Gods WillRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0