Movies
Ratings
413
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5