Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
SanctumRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 2.0
Mean MachineRated ★ 1.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 3.0