Series
Ratings
223- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Sand FlowerRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
King the LandRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5