Titles you rated
- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
FrankRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5