Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 2.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5