Titles you rated
The Dream SongsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0