Titles you rated
Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
Jang Yeong SilRated ★ 1.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0