Movies
Ratings
320
Loving VincentRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
Train ManRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5