Movies
Ratings
150
Spirited AwayRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 3.0
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
LifeRated ★ 2.0
The ChaseRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0