Series
Ratings
60
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0