Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0