Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0