Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0