Titles you rated
Emily in ParisRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 2.0- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0