Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 2.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Gerald's GameRated ★ 2.5
MEGANRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
NowhereRated ★ 3.5
Lost in the StarsRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Step SistersRated ★ 2.0
GretaRated ★ 2.5
Mrs. Serial KillerRated ★ 1.5
TedRated ★ 2.0
We Can Be HeroesRated ★ 1.5