Movies
Ratings
120
A Hard DayRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 0.5
ThorRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5