Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Clockwork PlanetRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 4.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0