Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 1.5