Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
My Horrible BossRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0