Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The Indian in the CupboardRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 5.0
Talk to MeRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0