Movies
Ratings
146
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0