Titles you rated
One DayRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0