Series
Ratings
66
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Cheo YongRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0