Movies
Ratings
103
On the LineRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 2.5
Kabukicho Love HotelRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.5
AfflictedRated ★ 0.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5