Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
The World is Still BeautifulRated ★ 4.0