Movies
Ratings
15
LeonRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5