Movies
Ratings
717
Granny Poetry ClubRated ★ 5.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 1.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 1.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0