Movies
Ratings
58
The IncrediblesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5