Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5