Movies
Ratings
1128
The Half of ItRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
My punch drunk boxerRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 1.5
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 0.5
It BoyRated ★ 4.0