Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5