Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Atlanta Season 4Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Atlanta Season 3Rated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5