Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.5
Tantei Gakuen QRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0