Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
HeatRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0