Titles you rated
Seven DaysRated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 2.5
The Secret ScandalRated ★ 2.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
ProtégéRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The Game PlanRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.5
American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 4.5
UntraceableRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
The TownRated ★ 3.5
Another Cinderella StoryRated ★ 3.5
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.5