Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0