Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 2.0- IljimaeRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Bad CoupleRated ★ 3.0
StandbyRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Glass MaskRated ★ 1.0
Family SecretsRated ★ 1.5
In Still Green DaysRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 0.5
Spring WaltzRated ★ 0.5