Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 1.0
DunkirkRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0