Titles you rated
VoiceRated ★ 1.0
The WigRated ★ 1.0
OculusRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 3.0
The Doll MasterRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.5
Two MoonsRated ★ 1.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
The CatRated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
Cube ZeroRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0