Movies
Ratings
207- Les MisérablesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0