Movies
Ratings
107
The King's SpeechRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Big MatchRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0