Movies
Ratings
172
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 2.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 2.5
FailanRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5