Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 2.5
WindstruckRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Children...Rated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0