Movies
Ratings
537
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0